25 czerwca 2026 r. uczniowie klasy ósmej uczestniczyli w Balu Ósmoklasisty. Był to wyjątkowy wieczór, pełen radości, wzruszeń i wspólnej zabawy, stanowiący piękne zwieńczenie ośmiu lat nauki w szkole podstawowej.
Wszyscy ósmoklasiści prezentowali się niezwykle elegancko i odświętnie. Bal rozpoczął się tradycyjnym polonezem, który uczniowie zatańczyli z ogromnym zaangażowaniem i gracją. Występ wzbudził podziw zgromadzonych gości: nauczycieli i rodziców oraz został nagrodzony gromkimi brawami.
Po części oficjalnej przyszedł czas na wspólną zabawę przy muzyce. Nie zabrakło tańców, pamiątkowych zdjęć oraz rozmów i wspomnień związanych z latami spędzonymi w szkolnych murach. Dodatkową atrakcją była fotobudka, która pozwoliła uwiecznić wiele radosnych chwil. Miłą niespodziankę przygotowali również nauczyciele, którzy ufundowali dla ósmoklasistów tort.
Bal był doskonałą okazją do integracji oraz wspólnego świętowania zakończenia ważnego etapu edukacji.
Ósmoklasistom życzymy powodzenia w realizacji dalszych planów oraz wielu sukcesów w nowych szkołach.
Dziękujemy organizatorom - rodzicom za przygotowanie tego wyjątkowego wydarzenia.